|
Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn
Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.
| ||
Poseł | Przyna- leżność |
|
---|---|---|
Arent Iwona | PiS | |
Chojecki Artur | PiS | |
Cichoń Janusz | KO | |
Cieszyński Janusz | PiS | |
Kulasek Marcin | Lewica | |
Papke Paweł | KO | |
Pasławska Urszula | PSL-TD | |
Semeniuk-Patkowska Olga | PiS | |
Wojciechowska Anna | KO | |
Wróbel Maciej | KO | |
|
Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn
Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.
| ||
Poseł | Przyna- leżność |
|
---|---|---|
Arent Iwona | PiS | |
Bublewicz Beata | PO | |
Cichoń Janusz | PO | |
Gosiewski Jerzy | PiS | |
Iwiński Tadeusz | SLD | |
Kossakowski Wojciech | PiS | |
Krzyśków Adam | PSL | |
Orzechowski Andrzej | PO | |
Rybicki Sławomir | PO | |
Staroń Lidia | PO | |
Szczygło Aleksander Marek | PiS | |
|
Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn
Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.
| ||
Poseł | Przyna- leżność |
|
---|---|---|
Arent Iwona | PiS | |
Bublewicz Beata | PO | |
Cichoń Janusz | PO | |
Iwiński Tadeusz | SLD | |
Makowski Tomasz | PSL | |
Orzechowski Andrzej | PO | |
Papke Paweł | PO | |
Pasławska Urszula | PSL | |
Staroń Lidia | PO | |
Szmit Jerzy | PiS | |
Włodkowski Zbigniew | PSL | |
|
Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn
Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.
Poseł | Przyna- leżność |
|
---|---|---|
Arent Iwona | PiS | |
Cichoń Janusz | PO-KO | |
Gosiewski Jerzy | PiS | |
Kossakowski Wojciech | PiS | |
Maciejewski Andrzej | niez. | |
Małecki Jerzy | PiS | |
Pampuch Mirosław | PO-KO | |
Papke Paweł | PO-KO | |
Pasławska Urszula | PSL-KP | |
Wasilewska Anna | PO-KO |
Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn
Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.
Poseł | Przyna- leżność |
|
---|---|---|
Arent Iwona | PiS | |
Cichoń Janusz | KO | |
Kossakowski Wojciech | PiS | |
Kulasek Marcin | Lewica | |
Maksymowicz Wojciech | niez. | |
Małecki Jerzy | PiS | |
Papke Paweł | KO | |
Pasławska Urszula | KP | |
Wasilewska Anna | KO | |
Wojciechowska Anna | KO | |
Wypij Michał | KO |